Serwis

Dynamiczny i szybko postępujący rozwój informatyki powoduje iż wzrasta zapotrzebowanie na usługi i produkty związane z modernizacją i naprawą sprzętu komputerowego.

Oferujemy sprawny i kompleksowy serwis laptopów i komputerów, gdyż jak powszechnie wiadomo nie ma niezawodnych urządzeń. Wiemy jak istotne jest bezawaryjne funkcjonowanie komputera lub laptopa, który przeważnie zepsuł się w najmniej odpowiednim momencie dlatego gwarantujemy natychmiastową reakcję oraz krótkie terminy realizacji powierzonych nam zleceń.

Uważnie obserwujemy nowe trendy i technologie na rynku informatycznym. Testujemy i sukcesywnie wdrażamy innowacje oraz zoptymalizowane rozwiązania IT.

Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług serwisowych oraz dążenie do pełnego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów.

Zapewniamy całą gamę produktów niezbędnych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej (m.in. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, oprogramowanie, wagi, drukarki kodów kreskowych, metkownice, rolki do kas, szuflady kasowe, itp).

Systematycznie wprowadzamy do sprzedaży nowe rozwiązania i urządzenia, wybierając tylko te, które charakteryzuje najwyższa funkcjonalność i najniższa awaryjność.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń i serwisu oprogramowania, produktów fiskalnych jak i innych urządzeń wyposażenia sklepowego. Nasz serwis doceniany jest przez podatników za profesjonalizm, pomoc w rozwiązywaniu trudnych kwestii. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe.